ADAPTER WIELOMODOWY AD-FC/FC-MM

4,06 

2 w magazynie

SKU: D-[2963]AD-FC/FC-MM Kategoria:

Opis

.
Adapter AD-FC/FC-MM wielomodowy łączący dwa złącza typu FC.

.
Adaptery typowo wykorzystuje się w przełącznicach łącząc patchcord z pigtailem dospawanym do kabla dystrybucyjnego.

.
Gwintowana obudowa z nakrętką umożliwia łatwe umieszczenie adaptera w patch-panelu.











Typ złącza: FC – simplex
Konstrukcja: wielomodowa dla włókien 50/125 µm / 62.5/125 µm
Rodzaj obudowy: Metalowa
Wybrane cechy: ferrula brązowo-fosforowa

Dodatkowe informacje

Wymiary 30 × 13 × 13 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ADAPTER WIELOMODOWY AD-FC/FC-MM”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *