PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-5.0 5 m

29,26 

1 w magazynie

SKU: D-[8358]PC-FC/FC-5.0 Kategoria:

Opis

.
Patchcordy wykorzystuje się do przesyłania sygnałów optycznych między urządzeniami aktywnymi, przełącznicami, itp..











Typ złącza: FC FC
Typ włókna światłowodowego: 9  / 125 µm
Długość: 5 m
Wybrane cechy:
  • Wykonane zgodnie z wymaganiami: G.657 A,
  • Płaszcz stalowy zabezpiecza przed uszkodzeniem poprzez rozciąganie,
  • Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania,
  • Odporny na promienie UV
  • Dodatkowe informacje

    Wymiary 150 × 145 × 15 mm

    Opinie

    Na razie nie ma opinii o produkcie.

    Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD JEDNOMODOWY PC-FC/FC-5.0 5 m”

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *