PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m

22,76 

20 w magazynie

SKU: D-[5389]PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 Kategoria:

Opis

.
Patchcord wielomodowy duplex OM3 z powłoką LSZH wykorzystywany do łączenia szybkich sieci, takich jak 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet spełniający przy tym normy IEC, EIA TIA oraz standardy Telecordia.














Typ złącza: LC LC
Typ włókna światłowodowego: 50  / 125 µm Włókna wielomodowe
Maks. tłumienność złącza: 0.19 dB
Wybrane cechy: Powłoka LSZH (ang. Low Smoke Zero Halogen) – nieznaczna ilość toksycznych gazów wydzielanych podczas spalania
Długość: 2 m

Dodatkowe informacje

Wymiary 240 × 220 × 10 mm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „PATCHCORD WIELOMODOWY PC-2LC/2LC-MM-OM3-2 2 m”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *